O nas

Od lat kreujemy niezwykły świat wnętrzarskich inspiracji! Tworząc najnowsze kolekcje, pragniemy prezentować naszym Klientom wyselekcjonowane meble oraz dodatki i akcesoria, które odmienią każde wnętrze. Przekonaj się, jak urzekające są aranżacje Selsey i urządź dom swoich marzeń razem z nami. Takim wyjątkowym miejscem jest Showroom Selsey w Warszawie. Nasz salon meblowy to przestrzeń, w której prezentujemy najnowszy design polskich oraz zagranicznych projektantów mebli cenionych na całym świecie! Naszym Klientom dajemy coś więcej niż tylko meble... U nas poznasz zarówno style, najnowsze inspiracje i trendy, jak również oryginalne wnętrzarskie kompozycje! Zakupisz także meble wraz z usługą bezpośredniego montażu.

Salone del Mobile Milano 2019 | selsey.com

Mediolańskie targi to jedno z najważniejszych oraz największych wydarzeń wnętrzarskich na świecie. Właśnie odbyła się 58 edycja targów w Mediolanie. Oczywiście nie mogło na tak znaczącym wydarzeniu zabraknąć przedstawicieli Selsey. Udział w takich targach to szansa na obejrzenie szerokiego wachlarza produktów, które łączą w sobie jakość i kreatywność z ciężką pracą, zaangażowaniem oraz inwestycją w badania nad nowymi materiałami.

China International Furniture Fair 2019 | selsey.com

W Guenghzou odbywają się właśnie Międzynarodowe Targi Meblowe, znane w Chinach jako CIFF. Dzięki udanym doświadczeniom z ostatnich 40 sesji, targi CIFF są znane na świecie oraz cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów biznesowych. Stały się także azjatyckim centrum współczesnego designu oraz najnowszych trendów związanych z dekoracją wnętrz.

Meble Polska 2019 | selsey.com

W Poznaniu odbywa się właśnie kolejna edycja targów Meble Polska 2019. Podczas targów swoją ofertę przedstawia szeroka reprezentacja znanych firm wnętrzarskich. Poznańskie targi uważane są za jedną z największych na świecie prezentacji związanych z możliwościami produkcyjnymi polskiej branży meblarskiej. Oczywiście na obecnej edycji targów nie mogło zabraknąć również ekipy Selsey Polska.

Warsaw Home | selsey.com

Jesteśmy na Targach Wnętrz Warsaw Home 2018, jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Odwiedź nasze stoisko 2.18 w hali E i zainspiruj się modnymi produktami. Zobacz, co będzie popularne w tym sezonie, jakie materiały i kolory będą królować podczas tegorocznej jesieni. Poznajmy się bliżej. Selsey Polska - odkryj z nami świat niezwykłych inspiracji!

Selsey Showroom. Show your better interior