Nasz Zespół

Showroom Warszawa tworzą przede wszystkim nasze niesamowite ekspertki. Anita i Magda to pasjonatki dobrego stylu posiadające artystyczne dusze oraz wysmakowane gusta. Najszczęśliwsze czują się wtedy, gdy mogą swoją miłość do piękna przekuć w coś namacalnego, czyli nasze wyjątkowe aranżacje! Dziewczyny na bieżąco śledzą najnowsze trendy dotyczące wystroju wnętrz i wykorzystują swoją ogromną wiedzę oraz doświadczenie w branży meblarskiej, by stworzyć w firmowym salonie meblowym prawdziwe dzieła sztuki. Stale poszukują nowych inspiracji. Często więc można spotkać je, jak przemierzają nasze piękne miasto i chłoną wszystko, co je otacza, by dostarczyć Wam kompozycje, które na długo zapadną w pamięci!

Anita od dziecka zafascynowana jest meblami, ich produkcją i formą. Pasją zarazili ją rodzice, którzy również byli ściśle związani z branżą meblarską. Jest absolwentką politologii na jednym z łódzkich uniwersytetów, jednak miłość do designu zwyciężyła z politycznymi rozgrywkami. W Łodzi prowadziła sklep z meblami oraz zajmowała się ich produkcją. Kocha industrialne wnętrza i każdego dnia poszukuje nowych inspiracji. Nie przepuści żadnej okazji do wysłuchania nowinek ze świata Interior Design, dlatego nigdy nie opuszcza targów Salone del Mobile Milano w Mediolanie czy Kolonii. Poznajcie Anitę i posłuchajcie, z jaką pasją opowiada o aranżacjach! Uwierzcie, już nigdy nie spojrzycie na swoją starą sofę w ten sam sposób.

Magdalena ma duszę artystki, o czym możecie się przekonać, odwiedzając nasz showroom. Doskonale łączy swoją pasję do designu z działaniami marketingowymi. Wieloletnia praca w marketingu przy tworzeniu kampanii nauczyła Magdę poznawać potrzeby naszych Gości i odnajdywać sposoby na ich zaspokojenie. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby. Miłość do aranżacji wnętrz u Magdy narodziła się, gdy sama urządzała swoje mieszkanie. Zafascynowana światem Interior Design postanowiła zagłębić się w tajniki meblarskich możliwości. W wolnym czasie gra na skrzypcach muzykę rozrywkową. Niesamowita osobowość czeka, by Cię poznać w naszym warszawskim Showroomie.

Dla naszych specjalistek współpraca z odwiedzającymi warszawski Showroom Gośćmi to prawdziwa przyjemność. Dziewczyny uwielbiają rozmawiać z ludźmi, poznawać ich marzenia oraz plany na przyszłość, by pomóc im wyczarować wyśnioną przestrzeń. Każdemu zawsze poświęcą tyle czasu, ile będzie mu potrzebne, więc nie musisz się spieszyć. Jeśli więc zdarza Ci się marzyć o mieszkaniu, które budziłoby zachwyt Twoich bliskich, zacznij działać już dziś! Chwyć plany swojej przestrzeni lub wykonaj kilka zdjęć wnętrza, a w showroomie Selsey nasze designerki dobiorą do idealnie pasujące produkty do Twojego wnętrza!

Wspólna praca nie oznacza jednak, że Magda i Anita zawsze myślą podobnie – w rzeczywistości jest zupełnie inaczej! W warszawskim Showroomie często zdarzają się kreatywne burze mózgów oraz zawzięte dyskusje, w których silne, bogate osobowości dziewczyn ścierają się ze sobą. To niezwykle ważny proces! Podczas tych artystycznych rozmów naszym ekspertkom przychodzą do głowy pomysły, które wykorzystują oryginalne, niespotykane nigdzie indziej rozwiązania. Jeśli więc zależy Ci na tym, by odkryć meble i dodatki najlepiej dopasowane do Twojego charakteru, już dziś nas odwiedź! Wypij świeżo parzoną, aromatyczną kawę, daj się oczarować naszemu nietuzinkowemu zespołowi i odkryj świat najnowocześniejszych wnętrzarskich inspiracji. Czekamy na Ciebie!