Nasz Zespół

Anita i Magda to pasjonatki dobrego stylu, zakochane w sztuce i designie. Uwielbiają uszczęśliwiać ludzi, dlatego tyle satysfakcji sprawia im praca z naszymi Klientami. Na bieżąco śledzą najnowsze trendy dotyczące wystroju wnętrz. Dzięki ich ogromnej wiedzy i doświadczeniu w branży meblarskiej, każdego dnia pomagają innym w zaaranżowaniu swoich wymarzonych czterech kątów. Wstąp do nas na aromatyczną kawę, poznaj nasz Zespół i odkryj świat wnętrzarskich inspiracji z Selsey Polska.

Anita od dziecka zafascynowana jest meblami, ich produkcją i formą. Pasją zarazili ją rodzice, którzy również byli ściśle związani z branżą meblarską. Jest absolwentką politologii na jednym z łódzkich uniwersytetów, jednak miłość do designu zwyciężyła z politycznymi rozgrywkami. W Łodzi prowadziła sklep z meblami oraz zajmowała się ich produkcją. Kocha industrialne wnętrza i każdego dnia poszukuje nowych inspiracji. Nie przepuści żadnej okazji do nowinek ze świata Interior Design, dlatego nigdy nie opuszcza targów Salone del Mobile Milano w Mediolanie czy Kolonii. Poznajcie Anitę i posłuchajcie, z jaką pasją opowiada o aranżacjach! Uwierzcie, już nigdy nie spojrzycie na swoją starą sofę w ten sam sposób.

Magdalena ma duszę artystki, o czym możecie się przekonać odwiedzając nasz showroom. Doskonale łączy swoją pasję do designu z działaniami marketingowymi. Wieloletnia praca w marketingu przy tworzeniu kampanii nauczyła Magdę poznawać potrzeby Klientów i odnajdywać sposoby na ich zaspokojenie. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Miłość do aranżacji wnętrz u Magdy narodziła się, gdy sama urządzała swoje mieszkanie. Zafascynowana światem Interior Design, postanowiła zagłębić się w tajniki meblarskich możliwości. W wolnym czasie gra na skrzypcach muzykę rozrywkową. Niesamowita osobowość czeka, by Cię poznać w naszym warszawskim showroomie.