Kontakt


Wiemy, jak ważna jest dobra lokalizacja, dlatego nasz Showroom postanowiliśmy otworzyć przy ulicy Chocimskiej 3A w otoczeniu malowniczych parków. Z tej najładniejszej części Górnego Mokotowa będziesz mieć blisko do ścisłego centrum, a co za tym idzie do kluczowych węzłów komunikacyjnych, zatem bez problemu nas znajdziesz! Odpowiednio dobrane godziny otwarcia naszego salonu meblowego – od 11:00 do 19:00 w dni robocze i od 10:00 do 17:00 w weekendy – sprawiają, że każdy zdąży do nas zajrzeć. Nie ociągaj się więc dłużej i koniecznie zabierz całą rodzinę na spotkanie z wyjątkowymi meblami oraz urzekającymi dodatkami prosto z najnowszych, topowych kolekcji Selsey.

Aby przyjść do nas nie trzeba umawiać się telefonicznie. Nie oznacza to jednak, że nie odbieramy telefonów! Każdy, kto ma jakieś pytania lub uwagi dotyczące Showroomu, spotka się ze zrozumieniem i życzliwością. Nie wahaj się więc chwycić za swojego smartphone’a i wykonać połączenie: nasze ekspertki wnętrzarskie z pewnością sprawnie rozwiążą Twój aranżacyjny problem! Możesz również dać nam znać przez specjalny formularz na stronie, mając pewność, że do Ciebie oddzwonimy.

ul. Chocimska 3A 00-791 Warszawa

pon - pt 11.00 - 19.00
sob 10.00 - 17.00
niedz 10.00 - 17.00

Jeśli nie masz jednak czasu ani na dzwonienie, ani na osobistą wizytę, a coś w Showroomie przykuło Twoją uwagę, to zawsze możesz napisać e-mail. W ten sposób nasze ekspertki, Anita i Magda, również Ci pomogą. Mogą, np. zaproponować pasujące do Twoich mebli dodatki czy wysłać Ci nasze nowości. Pamiętaj, że satysfakcja naszych Gości jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby każdy z naszych Gości był zadowolony z oferowanych przez nas usług!

Napisz do nas

    Zostaw numer - oddzwonimy

      Imię i nazwisko
      Numer telefonu